Термос чудовий, держить добре. Дякую.
Якість гарна. Батарей 3шт. - це мінус. Дуже великий діод. Світить далеко , але недовго. Заряду вистачає блисько 1години... Навіть при приглушеному світлі дуже яскравий. Можливо батареї від Tesla будуть довше тримати.
Гарна річ
Чудово
Були проблеми з наявністю товару і термінами доставок одної з двох відправлень. Магазин вибачився, повернули гроші. Дякую за увагу до покупців.
Обговорювайте одразу терміни і наявність товару, щоб не було зайвих проблем.
Норм за свої кошти бистра в підключені
Пробачаюсь, просто дуже маленький єкран, Дякую но не пидходить.