Доброго дня! Щиро вдячні за вашу оцінку та доброзичливість.
Вітаємо! Дякуємо за гарний відгук. Нам цінно чути вашу думку.
Доброго дня! Раді, що змогли вам догодити. Дякуємо за теплі слова.
Оказалось, что товара нет в наличии, хотя сразу сказали, что он есть и будет отправлен. Ждал отправки десять дней, обещали скидку , в виде компенсации . Обман. Не рекомендую, не порядочные и лживые
Щиро вдячні за вашу увагу та довіру. Ми працюємо для вас!
Заказывал одно прислали совершенно другое.
Доброго дня! Ми щасливі, що змогли вам догодити. Дякуємо за приємні слова!
Вітаємо! Дякуємо за відгук! Ваша підтримка — це найкращий стимул працювати ще краще. Щиро вдячні!
Відмовилась від замовлення, тому, що не було в наявності товару
Доброго дня! Дякуємо, що оцінили нашу роботу. Завжди приємно мати справу з вами!