Я би не радив цей магазин! замовляв дитині іграшку,на магазині відображалось що товар в наявності та по акційній ціні,що дуже привернуло увагу.
По факту:
- замовлення оброблялось 5 днів
- після подзвонили сказали що товар з браком тому відправити не можуть
- пізніше передзвонили запропонували той же товар по завищеній ціні, в других магазинах можно було придбати товар по більш доступній ціні
- вважаю що данний магазин заводить покупців в оману (пропонуючи товар по приємній ціні) після чого тягне із терміном на відправку, після пропонує товар по іншій (завищеній) ціні
По факту:
Дитина на свято не отримала подарунок ,прийшлось замовляти в іншому магазині та дарити подарунок після свята.
Магазин займається жорстким торгівельним маркетингом,саме так це виглядає на мою думку зі сторони
Негативні враження від магазину
Купувала швейну машинку . Просто бомба . Прийшло швидко а саме головне що товар супер , за таку ще й ціну . Все працює ідеально
Дуже довго шукала вішалку таку, яка б задовольнила мої потреби. І нарешті я Ї знайшла! Після першої покупки та встановлення її, замовили другу. Розмістила всі речі! Вішалка міцна, якісна та стійка! Швидко збирається і дуже стильно виглядає! Рекомендую!
Якість не відповідна рекламі
Не зимова термобілизна а демисизонна
Не тепла
При повернені товару не було жодних проблем.
Обслуговуванням залишилася задоволена, швидка відправка і хороша упаковка товару. Дуже дякую.
Тепер про комплект термобілизни. Перше враження відмінне, захотілося замовити ще один комплект. Тканина приємна до тіла, акуратне пошиття і хороший крій. Особливо приємно, що на довжині кофти не заощадили. Свої функції комплект виконує, зігріваючи в особливо холодні дні. Після тижня носіння матеріал закошлатився в місцях тертя і деформувався на колінах. Естетично виглядає погано. Але за таку вартість все могло бути і гірше. Так що все-таки якість перевершила очікування.