Маркери напогані , але прийшли з битою коробкою , саме там де повинно добре замикатися ((, тому зараз кейс не закривається. В самій коробці від пошти були розкриті розсипані в самій коробці. Так шо , не знаю , хто винен, але мені здається, що продавець міг би упакувати у стрейч плівку наприклад, тоді б кейс був цілим
Все добре.
Дуже гарні устілки
Товар сподобався.
Гарна стрічка, міцна. Вже використала - сподобалось. Швидка відправка, уважний продавець.