









284,41 ₴
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 268 мм |
| Довжина | 72 мм |
| Ширина | 139 мм |
| Основні | |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Колір | Синій |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |