






855,72 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота борту | 25 см |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Колір | Білий |
| Особливість виробу | Вологонепроникний |
| Розмір | 160x200 |
| Тип | Наматрацник |
| Тип кріплення до матрацу | Борт по периметру |
| Розміри наматрацника | |
| Довжина наматрацника | 200 см |
| Ширина наматрацника | 160 см |