









1 170 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Довжина пропилу, (мм) | 150 |
| Живлення | Акумулятор |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Стан | Новий |
| Тип товару | Ланцюгова акумуляторна пила |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 48 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина шини | 4" (10 см) |