









382,56 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 800 г |
| Вид кошика | Універсальна |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 10 л |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Тип кошика | Відкритий (без кришки) |
| Тип сміттєвого відра | Навісний |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 240 мм |