






2 964,29 ₴
Мультипіч Domotec MS-3227 — це інноваційне рішення для тих, хто прагне поєднати чудовий смак смажених страв і принципи здорового харчування. Пристрій використовує потужні потоки гарячого повітря, які створюють апетитну золотисту скоринку, залишаючи продукти соковитими всередині. Вам більше не потрібно літрами використовувати олію, щоб отримати ідеальну картоплю фрі або соковиті нагетси. Інтуїтивно зрозумілі налаштування дозволяють запустити процес приготування одним рухом.
Внутрішня решітка оснащена зносостійким антипригарним шаром, що гарантує збереження цілісності продуктів і максимально легкий догляд за технікою. Завдяки солідному об'єму чаші, ви зможете легко приготувати вечерю на всю сім'ю або пригостити друзів домашніми делікатесами. Елегантний чорний корпус і продумані габарити роблять цю аерофритюрницю стильним доповненням до інтер'єру сучасної кухні. Domotec MS-3227 перетворить рутинне готування на творчий процес, забезпечуючи бездоганний результат щоразу.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип управління | Сенсорне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 320 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Таймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Ненагрівне дно | Да |
| Захист від перегрівання | Да |
| Звуковий сигнал | Да |
| Знімна чаша | Да |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал чаші | Стекло |
| Споживана потужність | 4600 Вт |
| Термоізольований корпус | Да |
| Тип фритюрниці | Аерофритюрниця (без олії) |
| Функція автовимкнення | Да |