









735,72 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jedel |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Вага | 82 г |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 112 мм |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 3200 dpi |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Тип бездротового зв'язку | Bluetooth |
| Ширина | 60 мм |
| Миша | |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Синьо-білий |