









696,78 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Пластик |
| Об`єм | 2 л |
| Покриття нагрівального елементу | покриття з нержавіючої сталі |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрочайник |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Функція автовідключення | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Дисплей | Ні |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 230 мм |
| Ширина | 170 мм |